Közvetítés – 22. forduló

Megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés, 22. forduló

Játékvezető: VARGA LÁSZLÓ, Asszisztensek: DERDA JÓZSEF, KÁNTOR MÁTÉ

Mai csapatunk:

5. perc: labdarúgásra tökéletesen alkalmatlan időjárás… Csepergő eső, kis szél, hideg. A szokásokhoz képest most fordítva van a dolog: mi húzódtunk kicsit visszább, a hazaiak kezdeményezhetnek. Egy szabdrúgást Tóth máris védett.

9. perc: amit ilyenkor lehet csinálni, egy lapos lövés messziről, ami a mi kapufánkon csattant.

12. perc: megúsztunk egy 11-es gyanús szituációt, illetve Tóthnak ismét védenie kellett. Nem mi dominálunk.

14. perc: Dudás ellen szabálytalankodtak, nem nézett ki jól, de ő gyorsan felállt, azonban a vétkes Bartha Balázst ápolni kellett.

15. perc: Forgó fejelhetett a beívelésből, centikkel mellé.

20. perc: kicsit megélénkült a mérkőzés azzal, hogy mi is feljebb merészkedtünk.

24. perc: Bódi harcolt ki 17 méteren egy szabadrúgást, Márkus lövésébe beleblokkoltak.

29. perc: a kapunk előtt egy kis tüzijáték alakult ki egy szöglet után, de jól blokkoltunk többször is.

30 perc: két védővel a nyakán lőtt Szabó kapura, centikkel mellé. Majd egy gyors támadás utáni fejes kerülte el a kapunkat.

38. perc: kicsit visszább vettek a csapatok, mezőnyjáték folyik.

43. perc: nagy helyzet maradt ki, a kapunk előtt gurult végig a labda…

45. perc: vége a félidőnek, 0-0.

II. félidő

50. perc: mintha egy kicsit bátrabban jöttünk volna ki, de persze figyelünk hátul is.

55. perc: egy lesgólig jutott a Hatvan.

56. perc: ugyanazt az akciót csinálták meg, most viszont les nélkül, Tajti fejezte be góllal. 1-0.

63. perc: újabb tüzijáték a kapunk előtt, védés, blokkolás. Dudás helyett Ludányi Gábor jött centerbe.

67. perc: Szabó Viktor helyett Szentannai lépett pályára.

71. perc: visszaesett az iram. A Hatvan visszavett, mi pedig nem nagyon találjuk az utat előre…

73. perce: újoncot avatunk. Oravecz Botond ment le, Mihályi Erik léphet pályára első felnőtt mérkőzésén.

80. perc: akadt most két kontránk, lehet még egy kis keresnivalónk(?).

86. perc: Márkus cselezgetett a büntetőterületen belül, elesett, semmi.

90. perc: három perc a hosszabbítás.