NBIII. Észak-Keleti csoport – 27. forduló

Gyöngyösi AK – DVTK II.

Játékvezető: VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS, LÁSZLÓ ISTVÁN SÁNDOR, BALOGH BENCE

A csapatunk:

2. perc: a játékvezető alaposan belenyúlt a mérkőzésbe: egy test-test elleni küzdelem után 11-est adott, és ki is állította Forgó Kornélt. Persze berúgták. 0-1.

12. perc: megjött a második gól is. 0-2.

19. perc: és a harmadik is. 0-3.

30. perc: természetesen egyenlő  létszám mellett is nehéz lett volna ez a mérkőzés, így meg pláne. Átálltunk öt védős szisztémára, így a támadásainkra még kisebb az esély.

39. perc: a visszafutó Sándor Bencéről bepattant a negyedik gól is. 0-4.

44. perc: megjött az ötödik is, 0-5.

55. perc: természetesen továbbra is támad a Diósgyőr, nem sok kontrát tudunk vezetni.

60. perc: a két hadrafogható cserejátékosunk közül az egyik beszállt. Timon Kolos helyett a 16 éves Czinkóczi Kristóf érkezett.

70. perc:  ellaposodott a mérkőzés, a DVTK jön előre, de korántsem olyan elánnal, mint az első félidőben.

80. perc: a játékvezetés kabaré, de nem nagyon tudunk rajta nevetni.

84. perc: Uram Dénes szerzett labdát a saját 16-os án, megindult a vonal mellett, és 40 méterről kapura ívelte. Gól! 1-5.

88. perc:  még egyet kaptunk, 1-6.